Консультація онкогенетикааа

Безкоштовна консультація онкогенетика пацієнтам у яких було виявлено мутації у генах

Кожен пацієнт або пацієнтка, що пройшли генетичне тестування в лабораторії Life Code, у яких було виявлено мутації у генах, отримують безкоштовну письмову консультацію онкогенетика Дмитра Олександровича Шапочки.

 

 У 2009 році Дмитро закінчив магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою за спеціальністю «Біохімія».

У 2014 році пройшов курс спеціалізації «Лабораторна генетика» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Щупика.

 

 Дмитро має багатий досвід роботи в сфері онкогенетики та молекулярної патології.

З 2013 року обіймав посаду завідувача відділу молекулярної патології і генетики Медичної лабораторії CSD.

Член Європейської асоціації медичних онкологів (ESMO), постійний учасник наукових конференцій, автор більше 20ти друкованих робіт в національних та міжнародних наукових виданнях.

 

 Дмитро Шапочка – провідний фахівець України в сфері молекулярної патології, – дисципліни, сфокусованої на дослідженні молекулярно – біологічних особливостей онкологічних захворювань.

Будучи молекулярним патологом, Дмитро займається молекулярною діагностикою онкологічних захворювань, клінічною інтерпретацією комплексних молекулярно-генетичних досліджень, спрямованих на персоніфікацію терапії пацієнтів і моніторинг її ефективності та генетичним консультуванням на предмет спадкової схильності до онкозахворювань.

 

  Ми прагнемо, щоб інформація, яку отримують наші пацієнти, пройшовши генетичне дослідження в лабораторії LifeCode, була максимально корисною при визначенні найефективнішого для них протоколу лікування або медичного спостереження.  І консультація лікаря – генетика по отриманим результатам є важливим кроком до цього.