Про компанію

Про лабораторію LifeCode

З 2009 роцу компанія LifeCode займається розробками в одній з найбільш інноваційних галузей науки – медицині. Розробки наших фахівців знайшли застосування в сфері фармакології, косметології тощо.

А вже з 2016 року лабораторія спеціалізується на генетичних дослідженнях методом секвенування наступного покоління (Next Generation Sequencing або NGS).

В лабораторії LifeCode працюють професіонали з багаторічним досвідом роботи в галузях молекулярної генетики та біотехнологій.

Їх об’єднує одна спільна мета – за допомогою сучасних технологій та розробок у сфері генетики покращити якість життя людини.

Обладнання лабораторії

Сердцем нашої лабораторії є секвенатор нового покоління Ion Proton System виробництва компанії ThermoFisher Scientific (США)


Ion Proton System – це платформа для секвенування нового покоління, яка забезпечує високоефективне секвенування молекул ДНК та РНК. Точність та швидкість досліджень забезпечується завдяки процесу одночасного багатократного зчитування. Завдяки цьому секвенування стає доступним широкому колу наших клієнтів.

Окрім секвенатора, лабораторія оснащена найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє автоматизувати більшість процесів дослідження, що значно знижує ризик людских помилок та забезпечує стабільно якісні результати яким можна довіряти.

Лабораторія використовує лише якісні, перевірені реагенти виробниціва компаній з США, Австралії та Великої Брітанії, які використовуюсь у щоденній роботі провідні генетичні лабораторії світу.