Усі тести

BRCA Plus панель дослідження NGS на спадкові мутації в генах BRCA1, BRCA2, PALB2, CHECK2 для скринінгу раку молочної залози, яєчників, передміхурової та підшлункової залоз.

Докладніше

BRCA1 + BRCA2 Somatic – це NGS панель для визначення соматичних мутацій у генах BRCA1 та BRCA2.

Дослідження виявляє всі відомі мутації в генах BRCA1 та BRCA2 у пухлинному матеріалі, асоційовані з відповіддю на таргетну терапію PARP інгібіторами.

Докладніше

BRCA Complete – це комплексне тестування методом NGS на спадкові мутації генів BRCA1, BRCA2, PALB2, CHECK2 (за кров’ю або слиною) та соматичні мутації генів BRCA1 та BRCA2 (за гістологічним матеріалом).

Докладніше

OncoRisk – розширена панель дослідження методом NGS на спадкові мутації в 37-ми генах, що підвищують ризики розвитку онкологічних захворювань.
Докладіше

DNA Solid Tumor – це таргетна генетична панель діагностики соматичних мутацій раку в 65 онкогенах та генах супресорах ДНК пухлини, що досліджуються методом NGS.

Докладіше

RNA Solid Tumor – це таргетна генетична панель дослідження РНК пухлинного матеріалу методом NGS, що забезпечує сфокусоване виявлення більш ніж 280 відомих транслокацій та злиття в 13 генах: ALK, CIT, EML4, FGFR1, MBIP, MET, NRG1, NTRK1, NTRK3, PDGFRA, RET, ROS1, TACC3.

Докладніше

Solid Tumor Complete – таргетна NGS панель 2 в 1 для діагностики соматичних мутацій ДНК в 65-ти генах та транслокацій РНК в 13 генах.

Докладніше

ПГД OncoRisk –це NGS дослідження 37 генів ембріонів, отриманих в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), на наявність мутацій, що значно підвищують ризики захворіти на спадковий рак.

Докладніше

ПГД BRCA+ – це дослідження ембріонів, отриманих в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), на наявність мутацій у генах BRCA1, BRCA2 PALB2 та CHEK2 методом NGS.

Докладніше

Предімплантаційна генетична діагностика (PGT-A) – це метод який дозволяє усунути ризик передачі генетичних порушень дитині до того, як жінка завагітніє. Вивчаючи клітини ембріона лікарі можуть визначити чи є у нього хромосомні аномалії або дефекти ДНК.

Докладніше

До 50-60% ранніх викиднів обумовлені наявністю хромосомних аномалій ембріону, переважно анеуплоїдій. Cеквенування нового покоління (NGS) на даний час є найточнішим методом генетичної діагностики причин завмерлої вагітності. Основа технології NGS – надзвичайно висока чутливість і точність, що дає можливість дослідити усі хромосоми одночасно з достовірністю -99,999%.

Докладніше

OncoDEEP – це визначення індивідуального молекулярного профілю пухлини, сфокусоване на терапевтично значущих пухлинних маркерах. Унікальна комбінація аналізів (тест NGS і тест IHC) 638 генів має максимальне клінічне значення.

Докладніше

OncoSELECT – це аналіз циркулюючої пухлинної ДНК пацієнтів з раком легенів (NSCLC), колоректального раку і раку грудей (HR + або HER2 +) з вибраними ключовими генами для кожного типу пухлини. Тест визначає потенційну чутливість/резистентність до таргетних/ гормональних препаратів, виявляючи понад 100 мутацій, пов’язаних з відповіддю на лікування.

Докладніше

OncoFOLLOW – це аналіз циркулюючої в крові пухлинної ДНК для відстеження прогресування хвороби й появи стійкості до лікування, як тільки вона з’являється. Це секвенування фіксованої панелі з 40 генів, що часто мутують при раку та пов’язані з відповіддю/стійкістю до таргетної/імунотерапії + індивідуальна унікальна панель генів (до 15 варіантів), раніше ідентифікованих в пухлині пацієнта. 

Докладніше

Дослідження методом ПЛР на конкретну мутацію в гені BRCA 1/2 для кровних родичів носія мутації.

Докладніше

Медико-генетичне консультування у сфері онкології – це спеціалізована медична допомога, спрямована на діагностику, лікування та профілактику онкозахворювань.

Докладніше

Ревізія лікарем-патоморфологом гістологічних препаратів: аналіз зразків на придатність для генетичного дослідження; їх підготовка до подальшого дослідження; контроль кількості та якості ДНК/РНК в матеріалі.

Докладніше