LifeCode

OncoTarget Complete

OncoTarget Complete  – таргетна NGS панель “2 в 1” для діагностики соматичних мутацій ДНК в 65-ти генах та транслокацій РНК в 13 генах.

OncoTarget Complete це суміщена ДНК панель та РНК панель OncoTarget DNA + RNA, що надає достовірну та комплексну інформацію щодо наявності в пухлині мішеней для таргетної терапії та може успішно використовуватись як бюджетна альтернатива повному геномному профілюванню (в деяких випадках разом з панеллю TMB 500).

Тест послідовно перевіряє більше 2900 «гарячих точок» у 65 генах, асоційованих з раком та виявляє більш ніж 280 відомих транслокацій та злиття ще в 13 генах.

Досліджувані гени (ДНК): ABL1, AKT1, ALK, APC, ATM, BRAF, BRCA1, BRCA2, CDH1, CDKN2A, CSF1R, CTNNB1, DDR2, DNMT3A, EGFR, ERBB2, ERBB3, ERBB4, EZH2, FBXW7, FGFR1, FGFR2, FGFR3, FLT3, FOXL2, GNA11, GNAQ, GNAS, HNF1A, HRAS, IDH1, IDH2, JAK2, JAK3, KDR, KIT, KRAS, MAP2K1, MET, MLH1, MPL, MSH6, MTOR, NF1, NF2, NOTCH1, NPM1, NRAS, PDGFRA, PIK3CA, PIK3R1, PTCH1, PTEN, PTPN11, RB1, RET, SMAD4, SMARCB1, SMO, SRC, STK11, TERT, TP53, TSC1, VHL.

Досліджувані гени (РНК): ALK, CIT, EML4, FGFR1, MBIP, MET, NRG1, NTRK1, NTRK3, PDGFRA, RET, ROS1, TACC3.

OncoTarget Complete виявляє генетичні особливості пухлини, що є факторами перебігу та прогнозу онкозахворювання та допомогає лікарю визначити найефективнішу тактику його лікування. Це важливий крок до розробки індивідуального протоколу та персоналізованого лікування раку, що дає можливість пацієнту йти «на крок попереду» хвороби та значно покращує прогнози.

Для тестування придатні гістологічні блоки та скельця, отримані менше 5 років тому.

Направлений у лабораторію гістологічний матеріал спочатку перевіряється на придатність для тестування – він повинен містити достатню кількість пухлинної тканини для аналізу.

Тестування показане:

  •  паціентам з діагностованим раком, для якого існує кілька варіантів таргетной терапії (наприклад, рак легенів);
  •  паціентам з діагностованим раком, яким не допомагає терапія, призначена на підставі стандартних клінічних протоколів;
  •  паціентам з діагностованим раком, для якого не існує клінічних стандартів лікування.

Тестування призначають при багатьох видах солідних пухлин – раку молочної залози, яєчників, недрібноклітинному раку легенів, колоректальному раку, меланомі, раку передміхурової залози і ряді інших злоякісних новоутворень.

Кінцева мета дослідження – повна інформація про наявність мутацій та транслокацій, асоційованих з відповіддю на таргетну терапію.

А завдяки методу NGS перевірка на тисячі варіантів в десятках генів стає можливою на одному, навіть мінімальному зразку тканини.

Дослідження, на перший погляд, дорожче інших, але, насправді, коштувати буде менше, якщо підсумувати вартість панелей OncoTarget DNA та RNA, а тим більше всі необхідні послідовні ПЛР тести, які до того ж в рази поступаються своєю достовірністю. До того ж, з OncoTarget Complete пацієнти виграють безцінний час.

У висновку буде перелік виявлених клінічно значущих мішеней для таргетної терапії – мутацій та транслокацій в генах клітин пухлини та, відповідно, перелік ефективних таргетних препаратів.

Результат дослідження надається разом з клінічною інтерпретацією онкогенетика, та містить перелік виявлених клінічно-значущих мутацій з їх описом і зазначенням таргетних препаратів, відповідь на які асоційована зі знайденими мутаціями.

Матеріал для дослідження – гістологічні блоки/скельця.

Вартість дослідження – 31 750 грн.

Термін виконання: 20 робочих днів

*В деяких випадках для отримання достовірного результату виникає необхідність в повторному проведенні дослідження. Повторне дослідження виконується безоплатно, але може призвести до збільшення строку очікування результату.
Solid Tumor COMPLETE