Предімплантаційна генетична діагностика OncoRisk

Предімплантаційна генетична діагностика OncoRisk

ПГД OncoRisk –це NGS дослідження 37 генів ембріонів, отриманих в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), на наявність мутацій, що значно підвищують ризики захворіти на спадковий рак.

 

До 15% різних форм раку викликані спадковими генетичними мутаціями. В родинах, де наявні поломки певного гену, типово спостерігати повторне захворювання на рак у двох-трьох поколіннях – як у кількох осіб, яким діагностовано один і той самий тип раку, так і у людей, яким діагностовано рак в набагато молодшому за середній показник віці.

 

Парам, в сім’ях яких було більше одного випадку раку, варто пройти консультацію лікаря-генетика, щоб зрозуміти, чи є в сімейній історії підстави для підозри на спадковий характер патології. Адже спадковий рак можна прогнозувати шляхом виявлення патогенних мутацій.

  Панель з 37 генів спеціально розроблена згідно останніх результатів досліджень для виявлення успадкованих мутацій у генах, асоційованих з пухлинами різних локалізацій.

 

Ймовірність передачі майбутній дитині генетичної мутації від одного з батьків – 50%.

   ПГД OncoRisk дає майбутнім батькам можливість приймати обдумані рішення щодо здоров’я своїх майбутніх дітей, адже спадкову передачу схильності до онкозахворювань можна перервати. Кожна мати та батько хочуть позбавитись від страху очікування важкої хвороби в своєї дитини.

 

Запобігти передачі наступним поколінням небезпечних мутацій та пов’язаного з ними раку можна з допомогою ЕКЗ і ПГД OncoRisk. Ці методи дозволяють переносити в матку жінки тільки ті ембріони, в яких немає онкогенних мутацій. У народженої дитини їх не буде, а значить, не буде і спадкового раку.

 

 ПГД проводиться на декількох клітинах ембріону, які отримують шляхом його біопсії. Доведено, що біопсія не знижує частоту настання вагітності та не впливає на здоров’я і стан майбутньої дитини, тобто є цілком безпечною процедурою.

 

 Це унікальний в Україні вид генетичного тестування, що виконує тільки лабораторія Life Code. Ми співпрацюємо з провідними клініками репродуктології, надаючи сімейним парам можливість усвідомлено підійти до майбутнього батьківства. Зазделегідь потурбувавшись про генетичне здоров’я своїх дітей, ви можете значно знизити ризики виникнення у них онкологічних захворювань у дорослому віці.