LifeCode

Перевірка гістологічного матеріалу на придатність до генетичних досліджень

При проведенні генетичних досліджень для визначення соматичних мутацій в тканині пухлини неможливо переоцінити якість гістологічних препаратів.

Правильність виготовлення та достатня кількість матеріалу у гістологічних препаратах – це основа для можливості проведення будь-яких інших досліджень.

Помилки та неправильне проведення різних етапів у виготовленні гістологічних зразків, недостатня кількість пухлинного матеріалу, можуть приводити до численних артефактів у тканині та неможливості виділення з неї ДНК/РНК достатньої кількості або якості, що, відповідно, унеможливлює подальше проведення генетичного дослідження.

Перед будь-яким дослідженням на гістологічному матеріалі, наш лікар-патоморфолог проводить ревізію гістологічних препаратів – тобто аналізує наявні зразки на придатність для подальшого генетичного дослідження та здійснює їх підготовку до такого дослідження. Після цього проводиться виділення генетичного матеріалу з тканини та контроль його кількості і якості, від яких залежить можливість проведення молекулярно-генетичного дослідження і точність отриманих результатів.

Лабораторія має право відмовитися від проведення дослідження, якщо надані зразки для дослідження виявились неналежної якості. На перших етапах дослідження, перед проведенням секвенування, перевіряється кількість та якість ДНК/РНК в матеріалі, і якщо вона виявилась недостатньою для подальшого проведення дослідження, клієнту повертається сума, сплачена за дослідження, з утриманням вартості перевірки наданого гістологічного матеріалу.

Матеріал для дослідження: гістологічні блоки/скельця.

Вартість дослідження: 850 грн.

Строк виконання: 3 робочі дні.