OncoSELECT

OncoSELECT є аналізом від провідної бельгійської лабораторії OncoDNA, що здійснює унікальні дослідження з молекулярного профілювання ракових пухлин для підбору ефективної терапії та контролю її ефективності.

OncoSELECT – це аналіз циркулюючої пухлинної ДНК в крові пацієнтів з недрібноклітинним раком легенів (NSCLC), колоректальним раком і раком грудей (гормонпозитивним HR+ або HER2 neu-позитивним HER2 +) з вибраними ключовими генами для кожного типу пухлини. Тест визначає потенційну чутливість/резистентність до таргетних/гормональних препаратів, виявляючи понад 100 мутацій, пов’язаних з відповіддю на лікування.

OncoSELECT інтелектуальні панелі для рідинної біопсії це ідеальне малоінвазивне рішення для моніторингу прогресування раку та визначення терапевтичних можливостей при неможливості біопсії, що може запропонувати Вам нові варіанти лікування.  

Його також можна використовувати як інструмент для виявлення стійкості до таргетних методів лікування (до першої лінії терапії або під час/після лікування для перевірки набутих мутацій/резистентності до лікування)

Рекомендується для пацієнтів, якщо:
– зразок тканини недоступний або обмежений;
– складно або неможливо виконати тверду біопсію;
– якщо зразок біопсії занадто старий.

Панель досліджуваних генів містить від 7 до 15 показників, в залежності від типу раку, визначаючи понад 100 мутацій, пов’язаних з відповіддю на лікування. Спеціально підібрані панелі  дозволяють максимально специфічно визначити для кожної з локалізацій чутливість та резистентність до таргетной терапії, а також деяких видів цитотоксичних (інгібітори mTOR, PIK3CA тощо) та гормональних (тамоксифен, летрозол тощо) препаратів.

Молекулярне профілювання для ER + / Her2 + РМЗ включає 7 генів (AKT1, MTOR, ERBB2, FGFR1, PIK3CA, PTEN і ESR1) і дозволяє визначити чутливість і механізми резистентності до таргетної анти-Her2 терапії, інгібіторів mTOR і PIK3CА, а також різних груп гормональних препаратів.

Панель для НМРЛ включає 15 генів (NRAS, DDR2, KRAS, AKT1, MAP2K1, ERBB2, ALK, MET, BRAF, FGFR1, ROS1, RET, NTRK1, NTRK3, EGFR), і дозволяє виявити всі можливі мішені для таргетної терапії, а також вторинну резистентність на тлі її проведення.

В панелі для колоректального раку досліджуються 12 генів (BRAF, AKT1, CTNNB1, EGFR, ERBB2, FBXW7, MAP2K1, MET, NRAS, PIK3CA, SMAD4 і KRAS), мутації в яких визначають первинну і вторинну резистентність до анти- EGFR терапії, а також чутливість до mTOR і PIK3CA інгібіторів.

Розгорнутий звіт результатів дослідження включає:
– огляд результатів рідинної біопсії;
– опції для таргетной, хіміотерапії та гормональної терапії;
– доступні клінічні випробування.

Матеріал для дослідження: зразок крові – 2 пробірки (надаються) по 10 мл.
Ціна: 73 900 грн
Строк виконання: 14 робочих днів.