OncoRisk

OncoRisk

OncoRisk тест – це панель дослідження (методом NGS) 37-ми генів, мутації в яких пов’язані з підвищеним ризиком розвитку спадкових онкологічних захворювань.

Адже до 15% різних форм раку, що виникають у чоловіків і жінок, викликані спадковими генетичними мутаціями!

 Панель спеціально розроблена   згідно останніх результатів досліджень для виявлення успадкованих мутацій у генах, асоційованих з такими діагнозами як:

🔹рак молочної залози;

🔹рак яєчників;

🔹рак тіла матки;

🔹меланома;

🔹рак передміхурової залози;

🔹рак шлунка;

🔹колоректальний рак;

🔹рак підшлункової залози тощо.

Дослідження OncoRisk виявляє спадковий рак шлунка та кишківника, сімейний рак молочної залози та яєчників, синдроми Коудена, Лі-Фраумені,  Лінча та Пейнца-Єгерса, сімейні поліпози, синдром диспластичних невусів.

Наприклад, мутація BRCA1 збільшує ризик жінки захворіти  на рак молочної залози до 81% протягом життя, а мутація APC збільшує ризик розвитку раку прямої кишки до 70-100% до 80 років без своєчасного скринінгу та хірургічного втручання.

 Спадковий рак викликає спадкова генетична мутація. В таких сім’ях типово спостерігати повторне захворювання на рак у двох-трьох поколіннях – як у кількох осіб, яким діагностовано один і той самий тип раку, так і у людей, яким діагностовано рак в набагато молодшому за середній показник віці.

 Знання про те, що у вас присутня мутація, яка збільшує ризик розвитку раку, дозволить вам та вашому лікарю вжити заходів профілактики та/або розробити персональний план скринінгу, який дасть шанс виявити хворобу на більш ранній та виліковній стадії.

Це може включати більш ранні та частіші обстеження органів-мішеней, профілактичне вживання ліків та заходи превентивного хірургічного втручання.

 Оскільки спадкові розлади здоров’я передаються кровним родичам, ваші результати тестування можуть допомогти вашим близьким зрозуміти їх спадковий ризик раку.

Забір генетичного матеріалу (зразку крові або слини) простий і доступний в нашій лабораторії в Києві.

Пацієнтам з інших міст ми відправляємо поштою набір для забору слини – цю процедуру легко, швидко та самостійно можна здійснити вдома та відправити зразок у лабораторію без спеціальних температурних умов  зберігання .

OncoRisk – це доказовий тест, на який ви можете розраховувати з клінічною достовірністю 99,9%.

  Він зосереджений на ретельній послідовності генів і надасть вам значущу інформацію за доступною ціною 11 800,00 грн та в стислі строки – результат готовий через 14 робочих днів.

онкориск