LifeCode

OncoFOLLOW є аналізом від провідної бельгійської лабораторії OncoDNA, що здійснює унікальні дослідження з молекулярного профілювання ракових пухлин для підбору ефективної терапії та контролю її ефективності.

OncoFOLLOW – це аналіз циркулюючої в крові пухлинної ДНК для відстеження прогресування хвороби й появи стійкості до лікування, як тільки вона з’являється. Це секвенування фіксованої панелі з 40 генів, що часто мутують при раку (пов’язаних з відповіддю/стійкістю до таргетної/імунотерапії) + індивідуальна унікальна панель генів (до 15 варіантів), раніше виявлених в пухлині пацієнта. 

Дослідження рекомендується для всіх солідних пухлин 4-ї стадії у дорослих, які були раніше секвеновані за допомогою OncoDEEP або будь-якого іншого NGS тесту, що включав понад 100 генів. 

Цей мінімально інвазивний метод дозволяє виявляти нові мішені для лікування, якщо рак стає стійким до поточної терапії та може виявляти рецидив раніше, ніж звичні методи візуалізації. 

OncoFOLLOW це

персоналізована рідинна біопсія, що налаштовується для кожного пацієнта через створення індивідуальної й унікальної панель генів на основі простого зразку крові. 

Панель налаштовується шляхом вибору набору специфічних для пацієнта варіантів, які були ідентифіковані в пухлини за допомогою попереднього тесту розширеного секвенування.

Матеріал для дослідження: зразок крові – 2 пробірки (надаються) по 10 мл.
Ціна: 80 600 грн.
Строк виконання: один місяць.*

*В деяких випадках для отримання достовірного результату виникає необхідність в повторному проведенні дослідження. Повторне дослідження виконується безоплатно, але може призвести до збільшення строку очікування результату.