OncoDNA

Лабораторія LifeCode відтепер єдиний представник компанії OncoDNA в Україні!

Лабораторія Life Code є офіційним представником провідної бельгійської лабораторії OncoDNA, що має значний досвід в сфері молекулярної діагностики та генетико-онкологічного скринінгу та допомогає лікарям у виборі персоналізованого лікування онкологічних захворювань.

Три унікальні дослідження з молекулярного профілювання ракових пухлин – OncoDEEP, OncoSELECT та OncoFOLLOW – здійснюються для підбору ефективної терапії та контролю її ефективності.

 Вони допомагають: 
 – знайти індивідуальний підхід до кожного типу раку;
 – отримати молекулярний портрет пухлини для вибору схеми лікування пацієнта;
 – спостерігати за ефективністю лікування й передбачити ймовірність виникнення рецидиву.

OncoDEEPце визначення індивідуального молекулярного профілю пухлини, сфокусоване на терапевтично значущих пухлинних маркерах. Унікальна комбінація аналізів (тест NGS і тест IHC) 638 генів має максимальне клінічне значення. 

Коли діагностовано рідкісний або агресивний тип раку 3ї-4ї стадії, коли хіміотерапія не працює або рак повертається, –OncoDEEP може надати вам чітке клінічне керівництво. 

OncoSELECT – це аналіз циркулюючої пухлинної ДНК пацієнтів з раком легенів (NSCLC), колоректального раку і раку грудей (HR + або HER2 +) з вибраними ключовими генами для кожного типу пухлини. Тест визначає потенційну чутливість/резистентність до таргетних/ гормональних препаратів, виявляючи понад 100 мутацій, пов’язаних з відповіддю на лікування.

 Ідеальне малоінвазивне рішення для моніторингу прогресування раку та визначення терапевтичних можливостей при неможливості біопсії, що може запропонувати Вам нові варіанти лікування.   

OncoFOLLOW – це аналіз циркулюючої в крові пухлинної ДНК для відстеження прогресування хвороби й появи стійкості до лікування, як тільки вона з’являється. Це секвенування фіксованої панелі з 40 генів, що часто мутують при раку та пов’язані з відповіддю/стійкістю до таргетної/імунотерапії + індивідуальна унікальна панель генів (до 15 варіантів), раніше ідентифікованих в пухлині пацієнта. 

Дослідження рекомендується для всіх солідних пухлин 4ї стадії у дорослих, які були раніше секвеновані за допомогою OncoDEEP або будь-якого іншого тесту, що включав понад 100 генів. Цей мінімально інвазивний метод дозволяє виявляти нові мішені для лікування, якщо рак стає стійким до поточної терапії, та може виявляти рецидив раніше, ніж звичні методи візуалізації. 

Зв’яжіться з нами для замовлення дослідження.