LifeCode

OncoDEEP є аналізом від провідної бельгійської лабораторії OncoDNA, що здійснює унікальні дослідження з молекулярного профілювання ракових пухлин для підбору ефективної терапії та контролю її ефективності.

OncoDEEP – це визначення індивідуального молекулярного профілю солідних пухлини, сфокусоване на терапевтично значущих пухлинних маркерах. Унікальна комбінація аналізів (тест NGS і тест IHC) 638-ми генів має максимальне клінічне значення.

Коли діагностовано рідкісний або агресивний тип раку 3ї-4ї стадії, коли хіміотерапія не працює або рак повертається, –OncoDEEP може надати вам чітке клінічне керівництво.

За зразком пухлинної тканини цей всеосяжний тест на біомаркери точно визначає терапевтичну вразливість пухлини для швидкого підбору ефективного варіанту лікування раку.

Рекомендовано для:

🔹Солідних пухлин 3-4 стадії у дорослих;
🔹Дуже агресивних або рідкісних видів раку
🔹Раку головного мозку у дітей
🔹Раку невідомого первинного походження.

Дослідження призначають

🔹При діагностиці;
🔹Коли лікування першої лінії неефективне;
🔹При рецидиві раку;
🔹Коли мають місце кілька варіантів стандартної терапії;
🔹Якщо стандартна терапія вичерпана;
🔹При тяжкому стані й супутніх захворюваннях пацієнта, що несумісні зі стандартною терапією;
🔹При бажанні пацієнта отримати максимальний ефект від терапії.

В основі тестування OncoDEEP лежать сучасні наукові розробки та аналіз наукових та клінічних даних щодо конкретного типу пухлини за генетичним профілем.

Матеріал для дослідження: гістологічні блоки/скельця.
Ціна: 147 100 грн
Строк виконання – один місяць.*

*В деяких випадках для отримання достовірного результату виникає необхідність в повторному проведенні дослідження. Повторне дослідження виконується безоплатно, але може призвести до збільшення строку очікування результату.