LifeCode

Мутації BRAF V600

Дослідження  виконується методом ПЛР в режимі реального часу, та виявляє  мутації в кодоні 600 гену BRAF (V600E/K/D/R), що зустрічається при різних видах пухлин.

Майже всі пацієнти з волосатоклітинною лейкемією та 80% пацієнтів з папілярним раком щитоподібної залози мають дану мутацію, що дозволяє використовувати тестування для підтвердження цих діагнозів.

При гістоцитозі з клітин Лангерганса мутація виявляється у близько 50% пацієнтів і асоційована з гіршим прогнозом.

Частота виявлення мутації BRAF V600 при меланомі шкіри становить 60%, при аденокарциномі легень — до 4%, і в цих випадках означає чутливість до комбінованої анти BRAF+MEK таргетної терапії.

Близько 5% пацієнтів з колоректальним раком також мають мутації BRAF, що буде показанням до комплексного лікування хіміотерапія + інгібітори BRAF + анти-EGFR моноклональні антитіла.     

Матеріал для дослідження: гістологічні блоки/скельця, мазок пунктату кісткового мозку або переферичної крові /  Кістковий мозок, або переферична кров.

Вартість дослідження: 2 700 грн.

Строк виконання: 7 робочих днів.*

*В деяких випадках для отримання достовірного результату виникає необхідність в повторному проведенні дослідження. Повторне дослідження виконується безоплатно, але може призвести до збільшення строку очікування результату.