LifeCode

Консультація гістологічних препаратів

Матеріал, отриманий при біопсії або під час операції, зберігається у вигляді гістологічних препаратів (скелець) і парафінових блоків.
У ряді випадків виникає необхідність повторної оцінки патологічних змін у тканинах.
 
Гістологічне дослідження показане для підтвердження чи уточнення клінічного діагнозу. Це найбільш точний метод діагностики багатьох захворювань, який дозволяє встановити правильний діагноз, визначити характер процесу (доброякісний/злоякісний), уточнити вид або підтип, ступінь злоякісності ракової пухлини та поширеність пухлинного процесу.
 
Консультація готових гістологічних препаратів є необхідною для якісної верифікації патологічного процесу в складних випадках або для отримання “другої думки”. Аналіз допомагає виявити наявність та вид новоутворень на клітинному рівні. Це дозволяє лікарю скоригувати процес лікування з урахуванням думки лікаря-гістолога. Для хворого це може мати вирішальне значення, оскільки від грамотного дослідження гістологічних препаратів залежить його лікування.
 
Консультація гістологічних препаратів не тільки допомагає у встановленні точного діагнозу, а й
визначає характер процесу, що допоможе виявити чи виключити онкопатологію; уточнює конкретний тип злоякісного новоутворення; виявляє поширеність ракової пухлини;
визначає успішність лікувальних заходів та допомагає спроектувати очікуваний обсяг майбутнього хірургічного лікування.
 
Консультацію гістологічних препаратів проводять лікарі-патологоанатоми (патоморфологи), оцінюючи під мікроскопом біопсійний матеріал (фрагмент безпосередньо пухлини або органу) або операційний матеріал (видалений орган або його частину).
В деяких випадках для уточнення діагнозу необхідними будуть також виконання імуногістохімічних досліджень певних маркерів на розсуд гістолога.
 
Як і будь-яка інша медична процедура, перегляд гістологічних препаратів виконується виключно в інтересах пацієнта. Основною метою перегляду готових препаратів лікарем-патологоанатомом є встановлення найточнішого діагнозу, що надалі визначатиме прогноз і вибір найбільш оптимального виду лікування.
 
Дослідження виконується партнерською лабораторією Вінлаб — сучасною
патоморфологічною лабораторією, що здійснює повний спектр патогістологічних досліджень.
Для коректного виконання дослідження потрібні результати попередніх гістологічних висновків, які нададуть лікарю-патологу інформацію щодо клінічних даних, проведеного оперативного втручання та маркування блоків та скелець.
 
Матеріал для дослідження: гістологічні скельця/парафінові блоки.
Строк виконання: до 10 робочих днів.
Ціна дослідження: 415 грн*
 
* при необхідності додаткових імуногістохімічних досліджень здійснюються доплата у розмірі 400 грн за 1 ІГХ маркер.